ZST Mielec
Slider

Zapraszamy do odwiedzenia Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych MIELEC 2015

 

Miło nam poinformować, że w dniu 17 listopada 2015 odbywać się będą Podkarpackie Spotkania Edukacyjne – MIELEC 2015

Miejsce spotkań: Zespół Szkół Technicznych w Mielcu, ul. K. Jagiellończyka 3

Ekspozycje wystawiennicze dla zwiedzających czynne w godzinach od 9.00 do 13.00.

Serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych do odwiedzenia targów. Skorzystajcie z szansy bezpośredniego kontaktu z uczelniami, które przygotowały dla Was profesjonalną ofertę. Będziecie mogli rozmawiać z pracownikami i studentami poszczególnych uczelni. To najbardziej wiarygodne źródło, pytajcie o wszystko: zasady rekrutacji, warunki studiowania, zakwaterowanie – domy studenckie, stypendia, wymianę studencką z uczelniami zagranicznymi. Przekonacie się o słuszności podjętej już decyzji o wyborze uczelni bądź też poszukacie innej. Jest jeszcze czas na korektę swoich planów pod kątem przyszłego kierunku studiów, jak i wyboru przedmiotów branych pod uwagę przy rekrutacji. W profesjonalnie przygotowanych stoiskach ze swoją ofertą czekają na Was pracownicy działów promocji oraz studenci poszczególnych uczelni.

Do zobaczenia na Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych MIELEC 2015.

Patronat Honorowy: Starosta Powiatu Mieleckiego

Partner Spotkań Edukacyjnych: Zespół Szkół Technicznych w Mielcu

Patronat Medialny:

www.kierunkistudiow.pl

www.pomaturze.pl

Organizator:

www.tetrix.pl

Tekst: tetrix.pl

Opublikowano w dniu: 13.11.2015 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 13.11.2015 r.