ZST Mielec
Slider

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”- Priorytet 3

Technikum Nr 3 otrzymało dotację docelową w kwocie 15 tys. złotych na zakup nowości wydawniczych (książek niebędących podręcznikami, książkami naukowymi oraz popularno – naukowymi) w ramach programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – Priorytet 3.

Program ma na celu wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa, zakup nowości wydawniczych.

W związku z tym nauczyciele bibliotekarze proszą nauczycieli i uczniów ZST o wrzucanie do skrzynek życzeń czytelniczych propozycji z tytułami książek. Skrzynki znajdują się w: bibliotece szkoły i pokoju nauczycielskim w segmencie A. Propozycje można również zgłaszać drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Oprac.: mgr A. Oparowska –Maniak

 mgr U. Połeć

 mgr A. Sieńkowska

Czytany 3454 razy