ZST Mielec
Slider

Sukces koszykarzy ZST

Drużyna koszykówki Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu odniosła w ostatnim czasie kolejny sukces.

Koszykarze ZST awansowali do turnieju barażowego o awans do finału wojewódzkiego licealiady. Turniej barażowy odbył się w Łańcucie, gdzie chłopcy po porażce z gospodarzami pokonali drużynę I LO w Sanoku, zajmując II miejsce. Nadmieniamy, że II miejsce w turnieju barażowym daje V miejsce w województwie podkarpackim, a wszystkie IV miejsca w finale zajęły szkoły z klasami sportowym biorącymi udział w rozgrywkach ligowych.

Chłopcom w składzie: Bartłomiej Giera, Kacper Kupiec, Bartłomiej Szumilas, Wiktor Pezda, Aleksander Jarosz, Jakub Szumilas, Damian Lis, Oliwier Sznajder, Dominik Dyjak i Michał Wnuk serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Trenerem drużyny jest mgr Józef Basztura.