ZST Mielec
Slider

Zawody Learn & Fly dla szkół ponadpodstawowych

Fundacja Wspierania Edukacji przy Dolinie Lotniczej ogłosiła konkurs Learn & Fly skierowany do uczniów szkół średnich. Inicjatywa jest bardzo ciekawa. Polega na zgłoszeniu do zwodów drużyn, których zadaniem jest zbudowanie modelu samolotu, a następnie organizowane są zawody na to, który samolot poleci najdalej. Kluczowym elementem są też prezentacje projektów przez drużyny przed jury, więc oprócz umiejętności konstrukcyjnych, uczniowie rozwijają też zdolności prezentacyjne, komunikacyjne, projektowe. Pula nagród 20 tys. pln.

Lockheed Martin został partnerem wydarzenia.

Poniżej link do konkursu.

https://dolinawiedzy.pl/learnfly/

Zainteresowane osoby proszone są o zgłaszanie się do P. Tomasza Stali lub do P. Diany Augustyńskiej

Czytany 526 razy