ZST Mielec
Slider

Uczniowie ZST medalistami MISTRZOSTW POLSKI

Tegoroczne zmagania lekkoatletów w ramach PZLA Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20 2021 odbyły się w dniach 12.02. – 14.02.2021r. w Toruniu.

W gronie uczestników zawodów znalazło się dwoje uczniów naszej szkoły trenujących chód sportowy w Lekkoatletycznym Klubie Sportowym Stal Mielec: Julita Małaszewicz oraz Hubert Wójcik. Nasi młodzi sportowcy osiągnęli swoje podstawowe cele – znacznie poprawili swoje rekordy życiowe, co dało im miejsca na podium.

Julita Małaszewicz w chodzie sportowym na dystansie 3000 metrów osiągnęła rezultat 14.44.19, co pozwoliło jej zdobyć brązowy medal mistrzostw.

Hubert Wójcik w chodzie sportowym na dystansie 5000 metrów uzyskał czas 24.45.40, co także pozwoliło mu stanąć na podium i cieszyć się ze zdobycia brązowego medalu.

Społeczność Zespołu Szkół Technicznych serdecznie gratuluje Młodym Sportowcom i wierzy, że w przyszłości przyniosą nam i całej Polsce jeszcze więcej powodów do dumy. Gratulujemy także Rodzicom oraz Trenerom naszych uczniów, bo bez nich ten sukces nie byłby możliwy.