ZST Mielec
Slider

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

6 grudnia rozegrany został Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. W zawodach udział wzięły klasy pierwsze i drugie Zespołu Szkół Technicznych.

Drużyny podzielone zostały na dwie 5 zespołowe grupy. W grupie A spotkały się: 2CZ, 2AZ, 2DM, 2BI. Grupę B utworzyły zespoły klas: 1BM, 2CM, 1AI,1CM, 2BZ.

Po rozegraniu meczów grupowych systemem „każdy z każdym” dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinałów.

W półfinałach spotkali się reprezentanci klas 2AZ, 2BZ, 2CM, 2BI.

Wyniki półfinałów:

2AZ - 2BZ 0:4

2CM - 2BI 2:1

Po emocjach związanych z półfinałami nadszedł czas na finał pocieszenia, w którym lepsi okazali się zawodnicy klasy 2BI i to oni zajęli 3 miejsce w turnieju.

Finał skojarzył ze sobą klasy 2BZ oraz 2CM. Po zaciętej walce miano najlepszego zespołu turnieju wywalczyła klasa 2CM. Triumfatorzy otrzymali okazały puchar a pozostali uczestnicy pamiątkowe medale.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową walkę, odbywającą się w duchu fair play. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w przyszłorocznym turnieju.

Organizatorzy: Marcin Woźniak, Jarosław Sroka, Mariusz Łuc.