ZST Mielec
Slider

Podsumowanie Ogólnoszkolnego Konkursu z okazji 100.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

W dniu 9.11.2018 w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Ogólnoszkolnego Konkursu z okazji 100.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Konkurs miał na celu uczczenie 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, popularyzowanie wśród uczniów postaw patriotyzmu oraz kształtowanie dumy z tożsamości narodowej. Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach: literackiej, plastycznej, multimedialnej i cieszył się dużą popularnością.

Jury wyłoniło zwycięzców spośród 80 autorów prac. Organizatorami konkursu byli: mgr A. Oparowska-Maniak, mgr U. Połeć, mgr A. Sieńkowska, mgr M. Rządzka oraz mgr P. Wal. Dyrektor ZST, mgr inż. Mariusz Wojciechowski wręczył nagrody książkowe następującym osobom:

I miejsce zajęli:

Górska Weronika – IVAI

Szymańska Karolina – ICL

Ziomek Magdalena – IIAL

Szymański Mateusz – IIIAI

II miejsce zajęły:

Bobro Wiktoria – IIAL

Wałęga Karolina – ICL

Ciejka Kinga – IIIBL

III miejsce zajęły:

Mojek Adrianna – IAZ

Barszcz Aurelia – IICL

Szkotnicka Julia – IIIBL

Oprac.: mgr A. Oparowska-Maniak

mgr U. Połeć

mgr A. Sieńkowska

Opublikowano w dniu: 17.11.2018 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 15.11.2018 r.

Czytany 1820 razy

Media