ZST Mielec
Slider

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

1 grudnia rozegrany został Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. W zawodach udział wzięły klasy pierwsze i drugie Zespołu Szkół Technicznych.

 Drużyny podzielone zostały na dwie 5 zespołowe grupy. W grupie A spotkały się: 2LM,2AZ, 1BZ,1BI,1LC. Grupę B utworzyły zespoły klas: 2CZ,1BM, 1AZ, 1AI oraz zwycięzcy ubiegłorocznego turnieju, klasa 2BM.

Po rozegraniu meczów grupowych systemem „każdy z każdym” dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinałów.

W półfinałach spotkali się reprezentanci klas 1BZ,2CZ,2BM,2LM.

Po emocjach związanych z półfinałami, nadszedł czas na finał pocieszenia, gdzie lepsi okazali się zawodnicy klasy 2CZ i to oni zajęli 3 miejsce w turnieju.

Finał skojarzył ze sobą klasy 1BZ oraz 2BM.Po zaciętej walce miano najlepszego zespołu turnieju przypadł ubiegłorocznym zwycięzcom i po raz drugi z rzędu mogli cieszyć się złotymi medalami oraz pamiątkowym pucharem.

Opublikowano w dniu: 12.12.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 11.12.2017 r.