▪ Praktyki odbyły się w miejscowości Constanța, położonej nad Morzem Czarnym. Podczas pobytu uczniowie rozwijali swoje kompetencje zawodowe w branży gastronomicznej oraz graficznej, zdobywając nowe doświadczenia, doskonaląc umiejętności językowe oraz pogłębiając wiedzę i praktyczne umiejętności zawodowe zdobywane podczas pracy w Hotel Promenada, Hotel Sport oraz w firmie komputerowej Sourceless. Uczestnicy mieli też niepowtarzalną okazję, aby poznać lokalną kulturę.
▪ Wyjazd został zorganizowany we współpracy z firmą EDU-IT z Rzeszowa – liderem Konsorcjum Erasmus+ zrzeszającego szkoły z województwa podkarpackiego, realizującym projekt w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego (VET).
Opracowanie: A. Brzozowska








