ZST Mielec
Slider

XXIV EDYCJA KONKURSU „KOMPUTER dla NAJEPSZEGO”

18 czerwca najlepsi uczniowie oraz absolwenci szkół ponadpodstawowych z powiatu mieleckiego spotkali się na uroczystej gali ,,Komputer dla Najlepszego’’, gdzie zostali uhonorowani nagrodami za wyniki w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.

Z wielką dumą i radością przedstawiamy uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu wyróżnionych w tym prestiżowym wydarzeniu:

- Karolina Kalisz kl. 5 DGp - laureatka XXVIII Olimpiady ,,Wiedzy o Żywieniu’’,

- Karolina Cichoń kl. 4 AL – finalistka IX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie,

- Kacper Gurda kl. 4 GR - II miejsce w XIV Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych ,,Porozmawiajmy o uzależnieniach’’,

- Marlena Więciorek kl. 2 EZ II miejsce w XXI Regionalnym Konkursie Wiedzy z zakresu Prawnej Ochrony Pracy oraz Zasad Bezpieczeństwa I Higieny Pracy dla pracowników młodocianych zatrudnionych w rzemiośle w celu nauki zawodu,

- Natalia Czajkowska kl. 2 EZ - III miejsce w XXI Regionalnym Konkursie Wiedzy z zakresu Prawnej Ochrony Pracy oraz Zasad Bezpieczeństwa I Higieny Pracy dla pracowników młodocianych zatrudnionych w rzemiośle w celu nauki zawodu.

Do nagrody głównej konkursu zostało nominowanych 9 najlepszych absolwentów szkół ponadpodstawowych, którzy wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami. W tej czołówce znalazł się absolwent ZST Jakub Paź z kl. 5 AMp.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom oraz absolwentom i życzymy dalszych sukcesów.