ZST Mielec
Slider

Szkolny Konkurs „Wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego Excel"

Dnia 29 kwietnia 2024 roku, w godzinach 9:45 – 11:30, odbył się szkolny konkurs dotyczący wykorzystania arkusza kalkulacyjnego Excel. W wydarzeniu uczestniczyło 15 uczniów: 12 z Technikum oraz 3 z Liceum. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać 5 zadań, w których musieli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami w obsłudze Excela. Spośród uczestników wyłoniono trzech najlepszych:

1 miejsce – Jakub Matera, kl. 3BL

2 miejsce – Bartłomiej Pieróg, kl. 2AI

3 miejsce – Jakub Surowiec, kl. 4BI

21 maja 2024 roku Dyrektor ZST w Mielcu, Arkadiusz Gałkowski wręczył zwycięzcom dyplomy oraz nagrody. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy konkursu: Magdalena Staniszewska, Stanisława Całka