ZST Mielec
Slider

FINAŁ REJONOWY UNIHOKEJA CHŁOPCÓW

W dniu 03.02.2023 r. drużyna chłopców z ZST Mielec zajęła II miejsce w 1/4 Finału Wojewódzkiego w Unihokeju rozegranym na hali sportowej ZST Mielec. Po bardzo ciekawym i emocjonującym turnieju, w którym wystartowało 7 drużyn, ostatecznie drużyna ZST zajęła drugie miejsce. ZST Mielec i ZSB Mielec awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w Dębicy (10.03.2023 r.). Na najbliższych treningach przeanalizujemy miniony turniej i postaramy się wyciągnąć wnioski. W kolejnym etapie wrócimy silniejsi. A teraz ciężka praca na zajęciach SKS.

Faza grupowa:

ZST Mielec – ZS Mielec 3 – 0

ZST Mielec – Rzemień 3 – 0

Wielki Finał

ZST Mielec – ZSB Mielec 0 – 1

Skład drużyny ZST Mielec:

  1. Kopeć Mateusz 3BM
  2. Załucki Damian 4LCg
  3. Załucki Mateusz 3AZ
  4. Zych Przemek 4MIg
  5. Masztalerz Marek 4MIg
  6. Burczy Piotr 2BZ
  7. Świtek Dominik 4BMp
  8. Łuszcz Kacper 4DIp
  9. Miś Michał 4BMg
  10. Graboś Hubert 1BM

Opiekunowie:

Jarosław Szczerba

Grzegorz Kardyś