ZST Mielec
Slider

Nagroda za zwycięstwo w konkursie wiedzy lotniczej

W dniu 17 lipca nagrodę za zwycięstwo w konkursie wiedzy lotniczej odebrał Kuba Paź z klasy IV AMP. Kuba za zajęcie I miejsca otrzymał voucher na lot samolotem z instruktażem dla pilota ufundowany przez Góreckie Stowarzyszenie Lotnicze im. Jana Wnęka. Po krótkim wykładzie na temat samego pilotażu, budowy i wyposażenia samolotu OM-M402 Jeżyk, Kuba wraz z pilotem p. Januszem Kuzarą wzbił się w powietrze.

Półgodzinny lot nad Jeziorem Tarnobrzeskim pozwolił na omówienie i pokazanie podstawowych technik lotu. Po wylądowaniu okazało się, że była to pierwsza powietrzna wycieczka naszego kolegi. W imieniu Kuby i całej szkoły dziękujemy Stowarzyszeniu im. Jana Wnęka w Górkach za ufundowanie nagrody oraz polecamy wszystkim adeptom lotnictwa wizytę na lokalnym lądowisku.