ZST Mielec
Slider

Szymon Dernoga z kl. 4BI Laureatem I Olimpiady Języka Angielskiego „Master of English” pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego i Prezydenta Miasta Mielca

Dnia 28.04.2022 r. w Sali Królewskiej Państwowej Szkoły Muzycznej w Mielcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcy, a także laureatom i wyróżnionym w I OJA „ Master of English” organizowanej przez I Liceum Ogólnokształcące w Mielcu. Z naszej szkoły do konkursu zakwalifikowało się pięciu uczniów z najlepszymi wynikami w Olimpiadzie Języka Angielskiego na poziomie szkolnym: Jakub Misina (kl. 4BI) - zwycięzca konkursu na etapie szkolnym, Szymon Dernoga (kl. 4BI), Eryk Stawarz (kl.4LC), Maciej Gręda (kl. 3AMp) oraz Kamil Wójtowicz (kl. 2AI).

Jest nam miło poinformować, że Szymon Dernoga został laureatem IOJA. Szymon wraz z dyrektorem ZST mgr. Arkadiuszem Gałkowskim oraz swoją nauczycielką języka angielskiego mgr Katarzyną Wrażeń uczestniczyli w uroczystym rozdaniu nagród.

Serdecznie gratulujemy!

Oprac.: mgr K. Wrażeń

Czytany 142 razy